Vítejte na stránkách veterinární ordinace v Napajedlech. 1.ledna 2018  dostala zavedená a již 10 let fungující praxe MVDr.Hlačíkové nové jméno –  Viridi Iter s.r.o..Jsme Vaše prvoliniové pracoviště, což znamená, že zajišťujeme  veškerou základní  léčebnou a preventivní činnost v oblasti péče o malá  zvířata. Chceme být Vašimi poradci a konzultanty  již od výběru vhodného  zvířecího kamaráda (druh,plemeno), pomocníky při  zajištění jeho optimálního zdraví, a to volbou krmiva počínaje, přes preventivní, léčebnou péči, regeneraci  až po kroky poslední. V případech, které vyžadují náročnější vyšetření či zákrok, nabídneme kontakty na kliniky či specializovaná pracoviště, s nimiž spolupracujeme. Jste to Vy, majitelé Vašich zvířecích společníků, kdo spolurozhodují o postupu léčby či regenerace a přímo se na ní podílí, respektujeme i Vaše přání.

Našimi pacienty jsou nejčastěji psi, kočky, králíci, morčata, někdy i drobní exoti(andulky, kanáři,..) a plazi(želvy, ještěři,…).

V názvu – Viridi Iter – jsme vyjádřili naši životní filozofii a postoj– zpět k přírodě, pozorovat, naslouchat, vnímat.…..Vše má svůj smysl, svůj záměr. Vedle klasické medicíny využíváme alternativní prověřené postupy, zejména homeopatii .Pracujeme s čistě přírodními produkty firmy Energy a dermatologickými přípravky Iv San Bernard .Nabízíme také pomoc fyzioterapeuta pro oblast masáží, rehabilitačního cvičení, Dornovu metodu a baňkování.

Naším cílem je především zdraví pacientů, spokojenost klientů a pocit z dobře odvedené práce. Děkujeme Vám za důvěru, kterou v nás vkládáte.

Jsme tady proto, že nás to baví!